2.ročník Cíferská zimná liga mladších žiakov 2019/2020

Dokumenty na stiahnutie:

Propozície : Zimná liga propozície_2019-2020.docx

Rozlosovanie 2. kolo : Rozlosovanie.xlsx

Termíny turnajov:

16.11.2019 – sobota 8:30 – 13:00
07.12.2019 – sobota 8:30 – 13:00
11.01.2020 – sobota 8:30 – 13:00
??.02.2020 – sobota 8:30 – 13:00

Rozlosovanie 2. kolo :

Zápasy Čas Tímy Výsledok
1 8:30 Senec FA - SDM Domino BA  
2 8:45 ŠK Cífer - SFC Kopánka TT  
3 9:00 Lokomotíva TT- FŠRH  
4 9:15 SDM Domino BA - ŠK Cífer  
5 9:30 Senec FA - Lokomotíva TT  
6 9:45 FŠRH - SFC Kopánka TT  
7 10:00 Lokomotíva TT - SDM Domino BA  
8 10:15 FŠRH - ŠK Cífer  
9 10:30 SFC Kopánka TT - Senec FA  
10 10:45 SDM Domino BA - FŠRH  
11 11:00 Senec FA - ŠK Cífer  
12 11:15 Lokomotíva TT - SFC Kopánka TT  
13 11:30 FŠRH - Senec FA                             
14 11:45 SFC Kopánka  - SDM Domino BA  
15 12:00 ŠK Cífer - Lokomotíva TT  

Rozlosovanie 1. kolo :

 
Zápasy Čas Tímy Výsledok
1 8:30 Lokomotíva TT - ŠK Cífer 0 : 0
2 8:45 SDM Domino BA -SFC Kopánka TT 2 : 0
3 9:00 Senec FA - FŠRH 0 : 0
4 9:15 SFC Kopánka TT - Lokomotíva TT 0 : 2
5 9:30 ŠK Cífer - Senec FA 2 : 4
6 9:45 FŠRH - SDM Domino BA 0 : 1
7 10:00 Senec FA - SFC Kopánka TT 6 : 0
8 10:15 ŠK Cífer - FŠRH 1 : 2
9 10:30 SDM Domino BA - Lokomotíva TT 0 : 0
10 10:45 SFC Kopánka TT - FŠRH 1 : 1
11 11:00 ŠK Cífer -SDM Domino BA 1 : 2
12 11:15 Lokomotíva TT - Senec FA 0 : 1
13 11:30 SFC Kopánka TT- ŠK Cífer 1 : 3
14 11:45 FŠRH - Lokomotíva TT 1 : 0
15 12:00 SDM Domino BA - Senec FA 0 : 4

 


Tabuľka po 1. kole :

Poradie Klub Z V R P skóre body
1 Senec FA 5 4 1 0 15 : 2 13
2 SDM Domino Bratislava 5 3 1 1 5 : 5 10
3 FŠRH 5 2 2 1 4 : 3 8
4 Lokomotíva Trnava 5 1 2 2 2 : 2 5
5 ŠK Cífer 5 1 1 3 7:9 4
6 SFC Kopánka Trnava 5 0 1 4 2 : 14 1

Tabuľka strelcov:

Poradie strelcov Klub Góly
Jakub Benkovský Senec  Fa 4
Ján Havlíček Senec  Fa 3
Enzo Šušla Senec  Fa 3
Tomáš Vilkovský Senec  Fa 2
Slavomír Bujna Domino 2
Michael Srnánek FŠRH 2
Michal Horváth Šk Cífer 2
Maximilián Duris Šk Cífer 2
Tomáš Herák Šk Cífer 2
Viliam Kolarovič SFC Kopánka 2
Gabriel Klec Senec  Fa 1
Jakub Copák Domino 1
Jakup Fintor Domino 1
Matúš Gavaj Domino 1
Michal Murín FŠRH 1
Jakub Vavro FŠRH 1
Adam Herega Lokomotíva 1
Timotej Chalúpka Šk Cífer 1