Termín turnaja 13. 6. 2015 sobota, otvorenie turnaja 8:30
Miesto konania     štadión Veľký Biel, trávnatá plocha
Veková kategória hráči narodení po 1. 1. 2008
Káder družstva max 14 hráčov + 3 dospelí
Hrací čas 1 x 17 min. (3 minúty  prestávka medzi zápasmi). Každé družstvo musí nastúpiť na stretnutie podľa presne stanoveného rozpisu zápasov (za nedodržanie časového harmonogramu, resp. meškanie 5 minút nasleduje kontumácia výsledku v prospech druhého družstva)
Hrací systém        každý s každým, 2 rozdielne zápasy súčasne (ihrisko A a B)
Počet hráčov 4 hráči + 1 brankár (hracia plocha 40x20 m, brány 3 x 2 m)
Pravidlá auty sa rozohrávajú zo zeme (hráč môže prihrať alebo zahájiť akciu individuálne, gól po priamej strele z autu neplatí),  rohy sa kopú. Brankár môže  malú domov chytať rukami. Brankár má povolené vykopávať len po poliacu čiaru bez dotyku ktoréhokoľvek hráča alebo dotyku so zemou. Po porušení tohto pravidla má brankár druhý pokus na rozohrávku. Hra rukou mimo pokutové územie sa trestá priamym voľným kopom z hranice pokutového územia ( 6 m ).
Stravovanie a pitný režim zabezpečujeme stravu (teplý obed) a pitný režim v počte 17 ks/družstvo