Fragaria Cup - 6.kolo

04.07.2013 19:48

ŠK Cífer - DUSSH-17 Kiev (UKR) 1:1

gól ŠK: 1.Roman

V našom šiestom zápase na turnaji sme začali excelentne. Hneď v 1.minúte dorazil loptu do siete Lukáš Roman a viedli sme 1:0. V ďalšom priebehu zápasu sme boli proti vzrastovo vyšiemu súperovi lepším tímom. Napriek prevahe sa nám nedarilo zvýšiť vedenie, nakoľko sme v koncovke mali veľa nepresností. Súper mal za celý zápas len dve šance. Prvou bolo nastrelené brvno našej brány. Z tej druhej však po skrumáži v našom penaltovom území už pramenil vyrovnávajúci gól. Kedže vyrovnanie prišlo minútu pred koncom, naši chlapci už nedokázali na tento presný zásah odpovedať a tak sme na tomto turnaji stratili prvé body. Stále sme však na prvom mieste skupiny a už teraz je isté, že horšie ako druhí nebudeme. Od nášho konečného umiestnenia v skupine sa bude odvíjať kvalita nášho súpera v osemfinále, ktoré je na programe zajtra večer. Posledný zápas skupiny hráme zajtra na pravé poludnie proti poľskému Stal Stalowa Wola. Držte nám palce!!!