Bestrent Cup pozná svojich semifinalistov.

10.03.2020 14:15

trnavaobfz.sk/bestrent-cup-pozna-svojich-semifinalistov/

Cífer Zeleneč 2:5 (2:3)

Cífer doma privítal jesenného majstra šiestej ligy, ktorému podľahol rozdielom triedy. Zeleneč sa rýchlo dostal do vedenia, už v 4. minúte skóroval Bánovec a v 13. minúte zvýšil na 0:2 Benkovský. Následne sa k slovu dostali domáci, ktorí vďaka gólom Mrvu a Koleniča vyrovnali na 2:2. Krátko pred odchodom do kabín prinavrátil vedenie Zelenču Bánovec – 2:3. Po výmene strán mohol Cífer opäť vyrovnať, no Orlický nepremenil pokutový kop. Hostia tak vycítili príležitosť a dvomi presnými zásahmi Dovičiča si zabezpečili postup do semifinále – 2:5.

Góly: 16. Mrva, 17. Kolenič – 4. a 43. Bánovec, 13. Benkovský, 74. a 87. Dovičič.

CÍFER: Páleník – Mrva, Juhász, Kolenič (76. Leffler), T. Tibenský (69. Kročka), T. Tibenský (69. Kročka), Strašifták (46. Bindics), Krutý, Domorák, Marić (26. Orlický), Grosman.
ZELENEČ: Gottstein – Bartovič, Kocian, Kubiček (87. Bukovec), Horváth (81. Mareš), Formanko (46. Trubač), Karol, Benkovský (39. Babic), Nižňan, Bánovec, Dovičič.