AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki(PL) - ŠK Cífer 1:0

Fragaria Cup - 7.kolo

Stal Stalowa Wola (POL) - ŠK Cífer 0:2

góly ŠK: 23.Cíferský, 24.Holúbek

Posledný zápas E-skupiny sme odohrali proti Poliakom. V dobrom a vyrovnanom zápase sme sa však trápili v koncovke a mali sme problém trafiť súperovu bránu. V kľúčových momentoch pri šanciach hostí nás opäť fantastickými zákrokmi podržal brankár Moravčík. Rozhodujúcom momentom stretnutia bola taktická chyba poľského brankára, ktorý v 20.minúte chytil loptu do rúk takmer v polovici ihriska, za čo bol vylúčený. Poskytnutú výhodu sme v závere stretnutia využili a vďaka gólom Cíferského a Holúbka sme strhli víťazstvo na svoju stranu. Týmto víťazstvom sme si zabezpečili fantastické prvé miesto v skupine. V osemfinále, dnes o 19:30 sa stretneme s tretím tímom v skupine A.

Fragaria Cup - 6.kolo

ŠK Cífer - DUSSH-17 Kiev (UKR) 1:1

gól ŠK: 1.Roman

V našom šiestom zápase na turnaji sme začali excelentne. Hneď v 1.minúte dorazil loptu do siete Lukáš Roman a viedli sme 1:0. V ďalšom priebehu zápasu sme boli proti vzrastovo vyšiemu súperovi lepším tímom. Napriek prevahe sa nám nedarilo zvýšiť vedenie, nakoľko sme v koncovke mali veľa nepresností. Súper mal za celý zápas len dve šance. Prvou bolo nastrelené brvno našej brány. Z tej druhej však po skrumáži v našom penaltovom území už premenil vyrovnávajúci gól. Kedže vyrovnanie prišlo minútu pred koncom, naši chlapci už nedokázali na tento presný zásah odpovedať a tak sme na tomto turnaji stratili prvé body. Stále sme však na prvom mieste skupiny a už teraz je isté, že horší ako druhí nebudeme.

Fragaria Cup - 5.kolo

ACS Tampa Corona Brasov (ROM) - ŠK Cífer 1:3

góly ŠK: 2. a 4.Bachratý, 17.Cíferský

Cífer začal proti silnému súperovi z Rumunska nebojácne. Už v druhej minúte prekvapil súperovho brankára strelou z priameho kopu z vlastnej polovice ihriska Filip Bachratý a vyhrávali sme 1:0. Prekvapený Rumuni sa nestihli spamätať a vďaka Bachratému sme v 4.minúte vyhrávali už 2:0. Od tohto momentu sme zápas kontrolovali a Brasovu sme nedovoli sa dostať do výraznejšej šance. Navyše po faule na nášho brankára Moravčíka bol rumunský hráč po žltej karte na 2 minúty vylúčený. Bohužiaľ početnú výhodu sa nám nepodarilo pretaviť do tretieho gólu. Ten prišiel až v 17.minúte, keď si na center Bachratého na hranici pokutového územia počkal Cíferský a hlavičkou krásne preloboval súperovho brankára. Za stavu 3:0 tréneri mužstvo prestriedali a príležitosť dostali aj mladší hráči. Čestný úspech Rumuni zaznamenali až v 21.minúte, keď využili chybnú rozohrávku nášho brankára. V závere ešte náš súper nastrelil brvno, ale toto zostalo bez gólového efektu. Po záverečnom hvizde sa sme radovali zo zaslúženého víťazstva a zároveň aj istoty postupu do osemfinále.

Fragaria Cup - 4.kolo

ŠK Cífer - Suzirya Svalyava (UKR) 1:0

gól ŠK: 21.Cíferský

Druhý dnešný zápas sme začali veľmi zle. Na našej strane bolo množstvo nepresností a úplne viazla kombinácia. Naštastie súper bol na tom ešte horšie. Viac sa bojovalo ako hralo. Vykúpenie pre nás prišlo až v 21.minúte, kedy center Filipa Bachratého do bránky pretlačil Ondrej Cíferský. Vďaka tomuto presnému zásahu máme po dvoch dňoch na konte plný počet bodov a vedieme skupinu E.

Fragaria Cup - 3.kolo

FK Vojvodina Novo Miloševo (SRB) - ŠK Cífer 0:4

góly ŠK: 9. a 19.Roman, 12. a 21.Cíferský

Druhý deň turnaja sa pre nás začal výborne. So srbským celkom FK Vojvodina Novo Miloševo sme vyhrali presvedčivo 4:0. Zápas sme však začali opatrne a v našej hre bolo veľa nepresností. Naštartoval nás až gól Lukáša Romana z penalty po faule na Cíferského. O tri minúty neskôr zvýšil na 2:0 sám Cíferský. Za stavu 2:0 sa zrodila aj jediná šanca inak v útočnej fáze bezzubej Vojvodiny, kedy hráč súpera z diaľky nastrelil brvno našej bránky. Na 3:0 zvyšoval po krásnej akcii a následnej nahrávke Cíferského do prázdnej brány Roman. Na konečných 4:0 zvýšil náš najlepší strelec na turnaji Ondrej Cíferský, ktorý z diaľky preloboval súperovho brankára.

Fragaria Cup - 2.kolo

ŠK Cífer - KDUSH Champion Kiev (UKR) 3:1

góly ŠK: 1., 10. a 22.Cíferský

V Druhom zápase sme vyhrávali od prvých sekúnd zápasu po góle Cíferského. Počas celého zápasu sme mali prevahu a druhý gól bol v sieti súpera len otázkou času. Prišiel v 10.minúte vďaka dôraznému Cíferskému. Avšak hneď z protiútoku, sme po chybe v obrane inkasovali. Ďalší priebeh zápasu sme však mali pod kontrolou a tesne pred koncom zavŕšil svoj hattrick Cíferský a poistil druhé víťazstvo Cífera na turnaji.

Fragaria Cup - 1.kolo

1.FC Tatran Prešov - ŠK Cífer 0:1

gól ŠK: 4.Cíferský

V prvom zápase na jednom z najväčších medzinárodných mládežníckych turnajov v Európe sme fantasticky zdolali favorizovaný Tatran Prešov po góle Ondreja Cíferského 1:0. Priebeh zápasu bol vyrovnaný, obrany oboch tímov boli pozorné a gólových šancí sa veľa nerodilo. V kľúčových momentoch náš tím v bránke podržal svojimi istými zákrokmi Patrik Moravčík.